Kontakt

Jeśli znajdziesz na mojej stronie przedmiot, który przypadnie Ci do gustu - napisz do mnie na adres studioasart@gmail.com, mogę wykonać coś specjalnie dla Ciebie.
Istnieje również możliwość zamówienia wybranych prac wzorując się na prezentowanych przykładach lub określając swój własny styl przedmiotu.

  
Nie podaję cen wykonanych przedmiotów, gdyż są one uzależnione  od ceny zakupionych  materiałów i indywidualnych szczegółów zamówienia.
Zapłatę przyjmuję po zrealizowaniu zamówienia, wysyłając wcześniej zdjęcia wykonanego przedmiotu. Koszty transportu ustalane są indywidualnie.


~~~~~~
Wszelkie prace, zdjęcia i opracowania zamieszczane na tej stronie są mojego autorstwa
i nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

1 komentarz:

  1. Lubię kiedy coś powstaje z talentu i pasji . Wszystko wykonane ręcznie bardzo dokładnie i starannie . Nie lubię kupować prezentów w sklepie bo są oklepane tutaj dostanę coś co każdy doceni i go ucieszy bo tematyka jest bardzo szeroka . Ja swojej przyjaciółce podarowałem puszkę z kotami :) radość ogromna bo w końcu mówimy na nią "kocia mama" a sama ma 4 koty :)) Mogę polecić prace Pani Agnieszki są świetnie zrobione :)

    OdpowiedzUsuń